Aktuāli


Sarunas pret vēzi – iedvesmojošu sarunu cikls. Cik daudz mēs ar savu rīcību, attieksmi, dzīvesveidu un noskaņojumu varam ietekmēt slimības gaitu? Mēs – sarunu iniciatori – esam pārliecināti, ka slimības gaitu ne tikai ietekmē klasiskā medicīna, bet arī attieksme, dzīvesveids un noskaņojums. Un tāpēc uz sarunām mēs aicinām gan profesionālus mediķus, gan pacientus, kuri ir slimību izslimojuši vai sadzīvojuši, gan mācītāju, lai kopīgi pārrunātu, iedvesmotu un atbalstītu onkoloģiskos pacientus, draugus un ģimeni.


Septītās dienas adventistu draudze “Cerība” ar patiesu līdzjūtību lūdz par mūsu ticības brāļiem un māsām Ukrainā. Mēs lūdzam par visiem, kas zaudējuši tuviniekus un draugus. Lūdzam par Ukrainas tautu, lai Dieva žēlastība ir ar tiem, aizstāvot savu Dzimteni. Mēs lūdzam par ļaudīm Krievijā, lai Dievs dod drosmi nostāties pret agresiju. Mēs lūdzam pēc miera pasaulē un, lai Dieva Valstības spēks uzvar ļaunumu. Aicinām visus pievienoties citiem kristiešiem aizlūgšanās, katru dienu plkst. 12.00, lai kur arī esam.
Patiesai lūgšanai ir liels spēks!
Mācītājs Viesturs Reķis


Ir iespēja atbalstīt labdarības fondu “Rozā vilciens“. Krūts vēža diagnostika un ārstēšana ir valsts apmaksāta, tomēr nereti nepatīkamā diagnoze un smagā ārstēšana ir tikai viena daļa no grūtā ceļa, kas jāiet saslimušajām sievietēm. Pēc aktīvā terapijas kursa beigām lielā daļā gadījumu ir nepieciešama psiholoģiska un fiziska rehabilitācija kvalificētu speciālistu vadībā, ko visas pacientes nevar atļauties. Atgūt pilnu kustību apjomu pleca locītavā pēc operācijas, novērst rokas tūsku, mazināt invalidizējošu trauksmi un depresiju ir tikai daļa palīdzības, kas tiek sniegta. Bezmaksas psihologa/psihoterapeita un fizioterapeita palīdzība ir kā Ziemassvētku dāvana. Tas arī ir labdarības fonda “Rozā vilciens” galvenais mērķis. Kopš fonda dibināšanas 2014. gada decembrī nozīmīgais atbalsts ir sniegts jau vairāk nekā 700 sievietēm, kuras slimojušas ar krūts vēzi.
Informācija par ziedošanas iespējām, kā arī papildus informācija ir atrodama rozavilciens.mozello.lv